Jak działają aliasy do poczty email ?

Witam

Konfigurowałem już kilka razy poczte w Odoo i bezskutecznie, wysyłanie poczty z odoo i vice versa nie działa. Konfigurację wykonywałem na podstawie ogólnodostępnych filmów Youtube (wersja 10), z tą różnicą że tam przesyłąnie poczty działało a u mnie nie.....
Czy jest kogoś, kto mógłby mi zdalnie pomóc skonfigurować mój system ?

Nie mając jeszcze działającej skrzynki próbuje zrozumieć na czym polegają aliasy w skrzynce pocztowej i catchall ? Mając poczte xyz@gmail.com można za pomocą aliasów automatycznie przekierowywać wiadomości do docelowych miejsc? (np do konkretnego projektu? Jeśli tak to jest to super!!!!

W przykładowej konfiguracji poczty pokazano wpisanie przykładowej domeny "mycompany.com" Czy domena też się zmienia? Myślę że wiele niejasności sprawia że ten system nie jest jeszcze tak rozpoowszechniony jak być powinien a szkoda....

Mat

Mateusz
Mateusz
2
| 0 0 0
Data pytania 17.08.2017, 16:34
0
głos
53 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 17.08.2017, 16:34
Oglądano: 53 razy
Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017, 16:34