Zaokrąglanie miejsc do drugiego miejsca

Cześć, proszę o pomoc w temacia tworzenia zapotrzebowań zakupu. Wpisując zapotrzebowanie ustawiam cene od dostawcy ale jest ona często sprcecyzowana aż do 5 miejsca po przecinku. Odoo ver.9.0 zaokrągla mi wszystkie ceny do 2 miejsca po przecinku, przez co ceny wychodzą mi różne niż z faktury. Jak mogę sobie z takim temat poradzić?? Z góry dziękuję za pomoc.

Rafał Bednarz
Rafał Bednarz
4
| 1 1 1
Data pytania 18.11.2016, 13:28
0
głos
444 Odsłony

Dzięki za szybką odpowiedź. W menu głównym nie mam takiej pozycji widzę tylko: Użytkownicy, Ustawienia ogólne i Tłumaczenia. Może powinienm zainstalować jakieś dodatkowe moduły?

Rafał Bednarz
Rafał Bednarz
4
| 1 1 1
Data odpowiedzi 18.11.2016, 13:54
0
głos

Na koncie admina musisz aktywować tryb developerski w menu "O programie" (to uaktywnia uprawnienie admina = technical features/ustawienia techniczne)

Dariusz Żbikowski
na 18.11.2016, 14:12

Ha, działa. Dziękuję bardzo:)

Rafał Bednarz
na 22.11.2016, 10:29

W menu głównym Ustawienia znajdziesz submenu Struktura bazy danych a w nim pozycję Dokładność po przecinku. Tu możesz ustawić tyle cyfr dokładności dla danego typu operacji ile będziesz sobie życzył.

Dariusz Żbikowski
Dariusz Żbikowski
1263
| 4 3 3
Data odpowiedzi 18.11.2016, 13:49
0
głos

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 18.11.2016, 13:28
Oglądano: 444 razy
Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016, 13:54