Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Wybieranie i łączenie danych [Zamknięte]

przez
Dr.One
na 11.01.2016, 11:14 771 odsłony

- Pytanie został zamknięty z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 13.01.2016 21:38:24

Panowie, co robię źle:

Wybieram dane: - product_id i qty w wyznaczonym okresier (6 ostatnich miesięcy) w lokalizacji 'production'

for obj in self.browse(cr, uid, ids):

cr.execute(""" select product_id, sum(qty) from stock_quant where write_date ::date>=to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and

write_date ::date<= to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and location_id =%s group by product_id;""" %(obj.st_date, obj.en_date, obj.location_id.id))

toty = cr.fetchall()

# utworzyłem listę 'toty'

Wybieram dane i  append in_stock: -  z wyłączeniem 'production'

for prod in toty:

cr.execute(""" select sum(qty) from stock_quant where product_id = %s and location_id != 7;""" %(int(prod[0])))

in_stock = cr.fetchall()

utworzyłem listę in_stock

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]]) # jak dotąd działa poprawnie

Wybieram ponownie i append lmsq do listy 'tot_qty': - ostatni miesiąc w lokalizacji 'production'

for prod in toty:

cr.execute(""" select sum(qty) from stock_quant where product_id = %s and write_date ::date>=to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and

write_date ::date<= to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and location_id = 7;""" %(int(prod[0]), obj.mt_date, obj.en_date))

lmsq = cr.fetchall()

utworzyłem kolejną listę i dołączam

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]], lmsq[0][0])

ERROR:

File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/openerp/addons/iProdLoc/iprodloc.py", line 124, in moves_get

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]], lmsq[0][0]])

TypeError: append() takes exactly one argument (2 given)

Jak zawsze okazuje się, że zrobiłem babola i nie zauważyłem .... brakowało klamry, stąd błąd. 

UPDATE:

Rozwiązałem zadanie :)

Wszystko działa juz jak należy. Zbiera dane, dodaje listy i wyświetla w tabelkach.

Dzięki za pomoc ;)

 

 

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 11.01.2016, 11:14
Oglądano: 771 razy
Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016, 11:31